Monumentalistų ir architektų bendradarbiavimo galimybė


po susitikimo su Architektų sąjungos pirmininke Rūta Leitanaite nusprendėme savo tinklalapiuose pamėginti sukurti sąlygas menininkams ir architektams vieni kitus atrasti. 

Pradžioje siūlėme patalpinti į Architektų sąjungos puslapį LDS menininkus, kurie norėtų bendradarbiauti su architektais, dalyvaujant konkursuose (skulptūros, objektai, freskos ir kt.)

O LDS puslapyje skiltyje skelbimai (blogai, kad jis taip giliai…) patalpinsime architektų pavardes, kurie ieško menininkų bendradarbiavimui. 

Su Vilniaus savivaldybės architekte Rūta Matoniene sieksime, kad iš anksto formuojant architektūrinio objekto projektines sąlygas, būtų numatytas meno objektas, tuomet architekto ir menininko bendradarbiavimas taptų būtina konkurso sąlyga.

Gal galite pasitarę su savo sekcijų nariais, pateikti sąrašą menininkų, kurie norėtų bendrauti su architektais. Pati manyčiau, kad prie pavardės turėtų būti nuoroda į menininko kūrybą. Kai kurie menininkai turi savo internetinius puslapius, kas ne, skatinu dėti darbus į LDS, nes NARIUOSE yra galimybė kelti savo kūrybą. Deja, mažai kas tuo pasinaudoja. 

Parašykite, ar tai jums atrodo aktualu ir jei taip, per kiek laiko galima būtų parengti tokį sąrašą.

Kuo geriausi sveikatos linkėjimai

--

Pagarbiai
Prof. Eglė Ganda Bogdanienė
Lietuvos dailininkų sąjungos pirmininkė/